info@smartwooddesign.pl
tel: 667933679

Jak powstaje stół?
18.jpg

Czy wiesz jak powstają nasze stoły? Jeśli nie, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Etap I

Czy wiesz, że od momentu ścięcia drzewa, do chwili, gdy stół trafi do Twojego domu mija nawet kilkanaście miesięcy? Drewno wymaga od nas wiele pracy. Musi zostać wysezonowane na świeżym powietrzu oraz wysuszone w suszarni. Wszystko po to, aby doprowadzić jego wilgotność do zbliżonej, jaka panuje w Twoim salonie.

Etap II

Ręczny dobór każdego kawałka drewna, dzięki temu masz pewność, że będą one do siebie pasowały. Blat może być z sękami lub bez sęków, wszystko zależy od tego co Ci się podoba.

Oczywiście to dopiero początek. Jeszcze wiele pracy, aby blat stanowił całość. Cięcie, struganie, szlifowanie oraz klejenie dębowych desek w jedną całość.

Etap III

Możesz wybrać odpowiedni dla siebie kolor wykończenia. Impregnacja mebli drewnianych tworzy na nich warstwę ochronną. Zabezpiecza je przed zabrudzeniami, wchłanianiem wody. Pokrycie blatu olejowoskami lub lakierem sprawi, że będzie on służył przez długie lata. Chętnie wyślemy darmowy zestaw próbek! 

Etap IV

Chyba czegoś nam jeszcze brakuje. Skoro wykonany został dębowy blat, kolej na stalową podstawę. Każdą podstawę wykonywana jest z ogromną dokładnością, a wszystko to ręczna praca.

Etap V

Stalowe nogi już są gotowe. No prawie...

Zanim zostaną przykręcone do blatu, muszą zostać polakierowane metodą proszkową. Tym razem będzie to KLASYCZNA czerń.

Jeszcze tylko staranne pakowanie i gotowy stół wyrusza do miejsca docelowego. Może następnym razem będzie to Twój dom? :)

Stoły Smart Wood Design


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl